USERRIDES Turları

Turlarda birbirinden güzel rotalarda profesyonel rehber eşliğinde pedallamanın yanı sıra , keyifli bir günün ardından otelinizin sunduğu imkânlardan faydalanabileceksiniz.

Ayrıca bisikleti olmayan veya bisikletini taşımak istemeyen katılımcılara bisiklet kiralama opsiyonu da sunmaktayız. Lütfen iletişime geçiniz

IMG_4634.jpg

kapadokya turu: peri bacalarında biniş

Peri bacalarının aralarından bisiklet ile geçecek ,Ihlara vadisinde kanyonda binecek , Kızıl vadi'den gün batımında inerken muhteşem manzarada süreceksiniz .Üstelik kaya otellerde konaklama ve unutulmaz anlarla beraber.

DATÇA : YEŞiL VE MAVİNİN BİRLEŞTİĞİ YER

Akdenizi ve Egeyi birleştiren bir doğada , tarihi Karya yolunun kalıntıları arasında, yeşilin maviyle birleştiği koyların yanında bisiklete binecek , unutulmaz bir doğayı yaşayacaksınız. Datça'da keyifle pedallayın

ydOF46aiSjKgfRwu6T1ZNg.jpg

gelibolu yol bisikleti : her metrekaresinde tarih

Kekik kokulu doğası, maviyle yeşilin can verdiği ama en önemlisi vatan kahramanlarının kanlarıyla destan yazdığı şehitler diyarı Çanakkale’yi tam anlamıyla hissedip yaşayabilmek adına, gelin beraber basalım pedala…

19.jpg

tekirdağ turu : bağ evleri ziyareti

İstanbul'dan 2 saat uzaklıkta , şehir kalabalığından uzaklaşıp doğanın ve sessizliğin içinde, bağların ve yeşilliklerin arasında, bisiklete binin , üzüm üreticilerini dinleyin ve Tekirdağ bisiklet turumuzda keyifle pedallayın….

KUZEY İTALYA : EUGANIEAN HILLS DOĞAL PARKI

Kuzey İtalya'da Veneto bölgesi Euganean Hills doğal parkı içinde tarih ve kültür içinde bisiklete biniyor, bölgenin en önemli kültürel noktalarını ziyaret ediyor , hem de lokal tatlar eşliğinde muhteşem parkurlarda bağların arasında bisklete binmenin keyfini yaşıyorsunuz.

fullsizeoutput_429.jpg

İSTANBUL: tarihi yarımada

İstanbul tarihi yarımadada, Bisikletlerimiz ile hiç gitmediğimiz noktalardan geçerek, hem değişik lezzetleri tatmak hem de unutulmaz alternatif bir pazar gezisi için hemen rezervasyonunuzu yaptırın İstanbul’u keyifle pedallayın..

IMG_0291+%281%29.jpg

Midilli : Eğlence merkezi

Yakın komşumuz eğlencenin merkezi Midilli'de hem yol hem dağ bisikleti yapma imkanı. Molyvos limanında konaklama ve eğlence imkanı. En kolay şekilde Ayvalık limanından vize alarak günlük vize ile giriş yapabilir Midilli'de keyfile pedallayabilirsiniz….